04.03.2012

W dniu dzisiejszym na stadionie Widzewa przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi po raz pierwszy zawisła nasza nowa flaga wyjazdowa. Niestety dla nas każdy mecz jest jak bardzo odległy wyjazd tak więc mimo iż graliśmy u siebie hasło FC Éire Division on tour ma swoje uzasadnienie. Poniżej jak prezentowała się flaga.


16.01.2012

Chcielibyśmy poinformować, iż posiadamy jeszcze kilka sztuk widzewskich kalendarzy na rok 2012. Są to typowo kibicowskie kalendarze (jak co roku wydawane przez samych kibiców) a dochód z ich sprzedaży wspiera różnego rodzaju akcje kibicowskie m.in. akcje mikołajkowe dla dzieciaków.


Kalendarze dostępne są w cenie € 5 dla członków fan clubu oraz € 7 dla pozostałych chętnych. Liczba jest mocno ograniczona, dlatego więc kto pierwszy ten lepszy. Polecamy bo warto!

12.01.2012

W dniu dzisiejszym dział pobieralnia został wzbogacony o kolejną panoramiczną tapetę na pulpit komputera. Tapeta została przygotowana przez Zwierza - fanatyka Widzewa ze Starego Miasta jako podziękowanie za nasze wsparcie - dziękujemy i zapraszamy do pobierania :-)
10.01.2012

W noc poprzedzającą Wigilię, czyli najważniejszy dla Polaków dzień w okresie Bożego Narodzenia widzewiacy z FC Éire Division zorganizowali wielką akcję transparentową w Irlandii. W kilku miastach zamieszkiwanych przez skupiska widzewiaków zawisły specjalnie przygotowanych na tą okazję transparenty z życzeniami świąteczno-noworocznymi. Transparenty (poza 1) były w jęzku angielskim, toteż także i tubylcy mogli je bez problemu zrozumieć i były zdecydowanie zauważone o czym informowali nas min. kibice jednego z lokalnych klubów piłkarskich.


Należy wspomnieć, że to już druga akcja transparentowa zorganizowana przez widzewiaków z Zielonej Wyspy (1sza miała miejsce na 100-lecie Naszego klubu), jednak pierwsza na taką skalę. W sumie w kilku miastach i hrabstwach zawisło aż 21 transparentów, na które zużyte zostało prawie 100 metrów bieżących materiału! Akcję uważamy za bardzo udaną, pomiomo tego, że kilka "transów" zostało już pierwszej nocy nieco zniszczonych przez szalejący wiatr, który dał się we znaki już podczas ich wieszania. Inne przetrwały w nienaruszonym stanie - np. transparent wywieszony na najsłynniejszym pieszym moście w Dublinie - HaPenny Bridge wisiał przez całe święta!

Zdjęcia z naszej akcji znajdują się w dziale galeria.

08.01.2012

Po raz kolejny mieliśmy wielką przyjemność wesprzeć skromną kwotą chłopaków z serca Łodzi - Starego Miasta. Tym razem fanatycy Widzewa zamieszkujący ten rejon Łodzi postanowili zorganizować spotkanie dla najmłodszych czyli przedszkolaków. Wybór padł na przedszkole miejskie nr. 50 a gośćmi byli Maciek Mielcarz oraz Mindaugas Panka. Mimo pewnych wątpliwości które były przed organizacją spotkania okazało się ono strzałem w dziesiątkę! Wielkie brawa!

Relację ze spotkania oraz zdjecia można zobaczyć na stronie Kibiców Widzewa.

07.01.2012

Okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku to prawdziwy wysyp różnego rodzaju akcji wszelakich fan clubów Widzewa. Nie inaczej było i tym razem, a my mogliśmy dołożyć do tego swoją małą cegiełkę w postaci finansowego wsparcia niektórych fan clubów. Dzięi temu w dniach poprzedzających wigilię Widzewiacy z Grudziądza oraz z Kwidzyna odwiedzili dwie placówki z dzieciakami. W Kwidzynie Widzewski Św. Mikołaj zawitał do Świetlicy Środowiskowej, w której widzewskimi gadżetami oraz słodkościami obdarowano ponad 20 dzieci. Następnego dnia odwiedzony został Dom Dziecka w Grudziądzu, w którym widzewskich Mikołajów z zaciekawieniem oczekiwała gromadka dzieci. Dzieciaki dostały 50 paczek widzewskich gadżetów oraz kilka kartonów słodkich przysmaków... Brawo Grudziądz i Kwidzyn!

Wiadomości z 2011 roku